Gadżety reklamowe dla firm Warszawa

Najtańsze gadżety firmowe

 

Dostępne akcesoria reklamowe w VentiStudio mogą być również oznakowane Twoim logo. Zamówione u nas gadżety reklamowe trafią do Ciebie już oznakowane wybraną metodą, gotowe na targi czy akcję promocyjną. Pamiętaj jednak, że termin realizacji jest zależny od ilości zamówionych sztuk, dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę. W niektórych przypadkach wystarczą dwa dni robocze, aby gadżety dla firm trafiły do Twoich rąk.

Nadruki reklamowe

 

Nie musisz znać się na wszystkich zaawansowanych technologiach, które sprawiają, że gadżety reklamowe stają się świetnym nośnikiem logo Twojej firmy. Bierzemy to na siebie. A jeśli masz problem z dobraniem metod znakowania, zawsze chętnie doradzimy. Bo na tym znamy się, jak mało kto! Chcemy, by efekt znakowania był zachwycający, a wszystkie zamówione u nas gadżety reklamowe z nadrukiem w prestiżowy sposób prezentowały symbole firmowe Twojej firmy.

Produkcja gadżetów reklamowych

 

W świecie gadżetów reklamowych wszystko zmienia się dynamicznie. Nasza agencja musi zatem nadążać za wszelkimi zmianami i dostosowywać się do nowych wymagań. Będąc doświadczonym producentem tak dużej ilości różnorodnych gadżetów firmowych, najlepiej wiemy, które z nich zaproponować firmom nastawionym na sukces. Takim, jak Twoja. Sprawa jest prosta: Twój sukces to wygrana również dla nas. Dlatego staramy się, by nasza oferta i znajdujące się w niej gadżety reklamowe z nadrukiem były tego najlepszym odzwierciedleniem.

Gadżety promocyjne to jedna z najlepszych form reklamy, jakie do tej pory wymyślono. Dlaczego? Bo są skuteczne w długofalowej perspektywie. Gadżety dla firm są praktyczne, a osoba, która otrzymała długopis, pendrive czy smycz – korzysta z tego przedmiotu na co dzień. To oznacza, że logo marki oraz inne elementy graficzne, które takie gadżety reklamowe wyróżniają pozostają z odbiorcą i zapadają w pamięć bez wyraźnego wysiłku.

Jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki, upominki reklamowe to najlepszy pomysł. A od pomysłu do realizacji poprowadzi Cię Venti Studio. Z nami niemożliwe stanie się możliwe!

Stylowe gadżety dla firm. Oferujemy designerskie gadżety reklamowe – takie, które staną się Twoją wizytówką. Katalog gadżetów jest szeroki, ale łączy je jedna, ważna rzecz: jakość z najwyższej półki. To gadżety dla firm, których się nie powstydzisz. Wręcz je swoim Klientom na targach branżowych, podczas szkoleń, konferencji czy innych akcji promocyjnych – wszędzie i zawsze, gdy chcesz utrwalić wizerunek swojej firmy w pamięci Klienta.

Jakie upominki reklamowe oferujemy? Wybór produktów, które możemy przygotować jest rozległy i znajdziesz w nim m.in.:

  • długopisy reklamowe,
  • pendrive,
  • odzież reklamową i tekstylia,
  • ceramikę reklamową – np. kubki i więcej,
  • reklamowe kalendarze.

Jednak nasza oferta jest znacznie szersza, bo gadżety dla firm przygotowujemy na indywidualne zlecenie Klienta. Oznacza to, że pomiędzy nimi z łatwością znajdziesz takie, które wpiszą się w Twój pomysł na promocję. Od początku do końca zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Rozpoczynamy od rozmowy – omówienia tego, co sobie wymarzyłeś, doboru odpowiednich form reklamy opartej o gadżety. Gdy już wiemy, co masz na myśli, przystępujemy do pracy, poszukując kreatywnych sposobów przekazania Twojej wizji i przedstawiamy Ci ofertę – zarówno wizualizację, jak i kosztorys. Akceptujesz? Świetnie! Przystępujemy do pracy. A jeśli chcesz ponegocjować i dograć szczegóły – jesteśmy otwarci na rozmowę.

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!