Gadżety reklamowe. Materiały promocyjne, ceramika reklamowa z nadrukiem.

 

VentiStudio – to nowoczesna grupa kreatywna o dużym potencjale i wielkich możliwościach.

 

Naszą misją jest wyprodukowanie toreb, które są zarówno przyjazne środowisku, jak i estetyczne. Na rynku opakowań wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Staramy się, aby zakres świadczonych przez nas usług był kompleksowy, nowoczesny i profesjonalny. Przez lata działalności zarówno na ogólnopolskim oraz europejskim rynku reklamowym nauczyliśmy się jak sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z wizją klienta realizować powierzone projekty.
 
Uważamy się za specjalistów w branży – oznakowaliśmy setki tysięcy przedmiotów, spod naszych maszyn wyszły niezliczone ilości gadżetów – być może nawet ten długopis z logo firmy, który leży właśnie obok Ciebie.
 

Zapewniamy, że do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, podpowiadamy najlepsze rozwiązania dla poszczególnych branż i proponujemy tylko sprawdzone gadżety i prezenty. Tak, aby wszyscy byli zadowoleni – właściciele firmy, pracownicy i klienci. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Klientów detalicznych również zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

Każdy Klient jest inny i poszukuje niecodziennych rozwiązań, dlatego też stale poszerzamy naszą gamę gadżetów reklamowych. Nasza oferta gadżetów reklamowych zawiera m.in. długopisy, notesy, torby i plecaki, parasole, latarki, breloki, powerbanki i wiele innych upominków reklamowych. Jest w czym wybierać, aby obdarować swoich Klientów.

Na wszystkie proponowane artykuły reklamowe możemy nanieść logo Klienta, w zależności od gadżetu stosujemy różne metody znakowania m.in. tampodruk, grawer laserowy, termotransfer, sitodruk, haft, tłoczenie, druk UV. Kubki z logo, torby na zakupy, puzzle, czapki, koszulki znakujemy już od 1 sztuki. Chcesz zrobić prezent najbliższej osobie i personalizować upominek. Zapraszamy do kontaktu.