Usługi graficzne – Skorzystaj z usług naszego studia graficznego!

Najtańsze gadżety firmowe

 

Dostępne akcesoria reklamowe w VentiStudio mogą być również oznakowane Twoim logo. Zamówione u nas gadżety reklamowe trafią do Ciebie już oznakowane wybraną metodą, gotowe na targi czy akcję promocyjną. Pamiętaj jednak, że termin realizacji jest zależny od ilości zamówionych sztuk, dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę. W niektórych przypadkach wystarczą dwa dni robocze, aby gadżety dla firm trafiły do Twoich rąk.

Nadruki reklamowe

 

Nie musisz znać się na wszystkich zaawansowanych technologiach, które sprawiają, że gadżety reklamowe stają się świetnym nośnikiem logo Twojej firmy. Bierzemy to na siebie. A jeśli masz problem z dobraniem metod znakowania, zawsze chętnie doradzimy. Bo na tym znamy się, jak mało kto! Chcemy, by efekt znakowania był zachwycający, a wszystkie zamówione u nas gadżety reklamowe z nadrukiem w prestiżowy sposób prezentowały symbole firmowe Twojej firmy.

Produkcja gadżetów reklamowych

 

W świecie gadżetów reklamowych wszystko zmienia się dynamicznie. Nasza agencja musi zatem nadążać za wszelkimi zmianami i dostosowywać się do nowych wymagań. Będąc doświadczonym producentem tak dużej ilości różnorodnych gadżetów firmowych, najlepiej wiemy, które z nich zaproponować firmom nastawionym na sukces. Takim, jak Twoja. Sprawa jest prosta: Twój sukces to wygrana również dla nas. Dlatego staramy się, by nasza oferta i znajdujące się w niej gadżety reklamowe z nadrukiem były tego najlepszym odzwierciedleniem.

 

Kompleksowa obsługa firm w zakresie poligrafii i reklamy. Projektowanie graficzne – logo. Gadżety reklamowe dla firm.

 

Projekty graficzne są głównym narzędziem przekazu komunikacji marketingowej. Łatwo zobaczyć je w prasie, druku informacyjnym, ulotkach, plakatach, opakowaniach produktowych i innych materiałach reklamowych. Głównymi elementami projektu są zdjęcia, grafika, infografika, tekst i pozostałe elementy graficzne. Odpowiednia ich kompozycja, pozwala osiągnąć zamierzony efekt przekazu. Z punktu widzenia technicznego, każdy projekt przeznaczony do druku powinien być odpowiednio przygotowany.

Projektujemy według zasad DTP, nasze prace są estetyczne i zachowują harmonię. W Naszych realizacjach mogą Państwo znaleźć również banerki statyczne, flash, gif, przygotowujemy również newslettery. Pomożemy wybrać nazwę, zaprojektujemy logo budzące odpowiednie skojarzenia i emocje. Opracujemy księgę znaku, dzięki której logo zachowa spójność wizerunkową na różnych nośnikach reklamy. Stworzymy przejrzysty projekt wizytówki, papieru firmowego, oferty, katalogu, plakatu po opakowania. Projektujemy również na potrzeby internetu. W naszych realizacjach mogą Państwo znaleźć banerki statyczne i flash. Nasze projekty przyciągają wzrok.

Jesteśmy ekipą doświadczonych specjalistów, dla których grafika i reklama jest pasją. Dlatego ciągle poszukujemy nowych rozwiązań i pomysłów na to, by nasze projekty oraz gadżety reklamowe wyróżniały się i przynosiły Klientom wymierne korzyści. Jeśli oczekujesz od nas pomocy, pamiętaj, że będziesz współtwórca projektu.